Velikost pisave:

 

Pozdravljeni člani ČD Postojna,

 

V kolikor se ukrepi NIJZ ne zaostrijo zaradi preprečevanja širjenja okužb s COVIDOM-19 in bi bilo prepovedano druženje več ljudi na javnih površinah, bomo v okviru Uredbe v torek, 14.7.2020, ob 17. uri, v šolskem čebelnjaku Srednje gozdarske šole (Tržaška cesta 36)  izvedli delavnico z naslovom Ugotavljanje napadenosti čebeljih družin z varojami in uporaba zdravil za zatiranje varoj. Delavnica se bo načeloma odvijala na odprtem prostoru.

Delavnico bo vodil  mag. Ivo Planinc, DVM

Ker je število udeležencev omejeno (največ 20 ±), vas vljudno naprošam za pravočasne prijave na  Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

Prednost bomo dali čebelarjem začetnikom in čebelarjem z manj izkušnjami, dobrodošli pa ste seveda vsi.

V primeru dežja, in če bodo razmere dopuščale, bomo gostovali v učilnici, v dijaškem domu gozdarske šole.

 

Naj medi še bolj J!

Vladimir Fajdiga, predsednik ČD Postojna