Velikost pisave:

Aprilski urnik spletnih predavanj ČZS

Objavljamo urnik spletnih predavanj ČZS, glej prilogo!. Vsa usposabljanja so namenjena vsem slovenskim čebelarjem. Na posamezno spletno predavanje se lahko prijavite v spletnem obrazcu na povezavi pri posameznem predavanju. Za izvedbo posameznega predavanja mora biti prijavljenih najmanj 30 oseb. Na posamezno predavanje lahko sprejmemo do 100 oseb. Redno spremljajte posodobitve urnika usposabljanj na spletni strani ČZS. Iz objektivnih razlogov bo urnik lahko naknadno spremenjen in dopolnjen. Ob vstopanju v Zoom morate obvezno vpisati veljaven elektronski naslov ter ime in priimek (uradno) ter ostale podatke. Brez teh podatkov ne moremo zabeležiti udeležbe v sistem vodenja evidence o opravljenih usposabljanjih!

Seznam predavanj se nahaja v priponki: KLIKNI TUKAJ

NA PREDAVANJE SE PRIJAVITE NA SPLETNI STRANI ČZS.